• Home
  • News
  • “Işıl Reçber by Zeynep Kartal” defilesi Burç Kumaş ve Tekstil Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti

“Işıl Reçber by Zeynep Kartal” defilesi Burç Kumaş ve Tekstil Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti

 

“Işıl Reçber by Zeynep Kartal” defilesi; 4 Mayıs’ta Burç Kumaş&Tekstil ana sponsorluğunda 10 Karaköy A Morgans’da gerçekleştirildi.

2016 yılının merakla beklenen koleksiyonu görücüye çıktı.

Magazin ve Moda dünyasında merakla beklenen 2016 “Işıl Reçber by Zeynep Kartal” koleksiyonu görücüye çıktı. Burç Kumaş&Tekstil ana sponsorluğunda gerçekleşen defile, İngiltere’de yaşayan dünyaca ünlü Türk tasarımcı Zeynep Kartal’ın İstanbul’da düzenlediği ilk defile olma özelliği de taşıyor. “Işıl Reçber by Zeynep Kartal” ismini taşıyan koleksiyon, 4 Mayıs Çarşamba günü 13.00’da İstanbul Karaköy 10 A Morgans’da modaseverlerin beğenisine sunuldu.

Burç Kumaş&Tekstil ana sponsorluğunda hazırlanan koleksiyon 24 parça kıyafetten oluşuyor. 4 Mayıs’ta düzenlenen defilede tasarımlar özel bir davet ile konukların beğenisine sunuldu. Ulusal basının ve moda dünyasının büyük ilgi gösterdiği davete Feryal Gülman, Hakan Akkaya, Şebnem Çapa, Sitare Akdilek, Pınar Hotiç, Ayşe Kucuroğlu, Aslı Şen, Lady Jude Cisse, Monik İpekel gibi isimler katıldı. Defileye katılan konuklar, defile sonrası beğenilerini ifade etti.

Defile ile ilgili konuşan Burç Kumaş&Tekstil Genel Müdürü Murat Gökmen şunları ifade etti;  " Kendimizi ve tasarımlarımızı her daim güncel tutarak abiyelik kumaşlarıda her zaman en iyi kaliteyi müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Bu koleksiyon da bizim için yeni sezon kumaşlarımızı sergilememiz açısından önemli bir şans oldu. Zeynep Hanım'ın tasarımlarını her zaman çok beğendiğimi söyleyebilirim, bu koleksiyonda da harika bir iş çıkarmış. Kendisini tebrik ediyorum." dedi.